📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.981

📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.948

بلاگ

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین

در این مقاله به بررسی سنگ ماه تولد فروردین پرداخته می‌شود. الماس به عنوان اصلی‌ترین سنگ ماه فروردین معرفی شده و خواص آن بررسی می‌شود. همچنین، سنگ‌های فرعی ماه فروردین از جمله سنگ خون، جاسپر، توپاز زرد، آکومارین و یاقوت کبود معرفی شده و خصوصیات آن‌ها توضیح داده می‌شود. سنگ ماه تولد فروردین بر اساس خصوصیات رفتاری و اخلاقی افراد متولد در این ماه تعیین می‌شود و در پایان مقاله، این خصوصیات به طور دقیق بررسی می‌شوند.

به عنوان یکی از مهمترین سنگ‌های قیمتی، الماس خصوصیات بسیاری دارد که از جمله زیبایی، شفافیت، سختی و مقاومت در برابر خراشیدگی است. سنگ خون نیز به عنوان یکی از سنگ‌های قدیمی و باستانی شناخته شده است و خواصی مانند افزایش انرژی و تقویت قلب را دارد. جاسپر نیز به عنوان سنگی با رنگ‌ها و الگوهای متنوع شناخته شده است و خواصی مانند افزایش اعتماد به نفس و تقویت اراده را دارد. توپاز زرد نیز به عنوان سنگی با رنگ زرد شناخته شده است و خواصی مانند افزایش خلاقیت و تمرکز را دارد. آکومارین به عنوان سنگی با رنگ آبی شناخته شده است و خواصی مانند افزایش صلابت و اعتماد به نفس را دارد. یاقوت کبود نیز به عنوان سنگی با رنگ آبی تیره شناخته شده است و خواصی مانند افزایش انرژی و تقویت قدرت بیان را دارد. در نهایت، خصوصیات رفتاری و اخلاقی افراد متولد در ماه فروردین شامل صداقت، مسئولیت‌پذیری، قدرت تصمیم‌گیری، انعطاف‌پذیری و احترام به دیگران می‌باشد.

تا انتهای این مقاله همراه زرشار باشید…

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ

 

 

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ  اصلی ترین سنگ ماه تولد فروردین سنگ الماس است

اصلی ترین سنگ ماه فروردین چیست؟ الماس را می توان به عنوان مهم ترین سنگ متولدین فروردین در نظر گرفت. درخشش الماس و سختی بسیار بالای این گوهر همانند الماس کوه نور در جهان شهرت زیادی دارد. این سنگ سنگ متولدین فروردین ماه در رنگ های سفید و برخی اوقات صورتی و رنگ های زرد و آبی و نمونه های دیگری وجود دارد که امکان دارد بسیار درخشان باشد. استفاده در جواهر سازی، سنگ ها و سنباده های ساینده و صنعت از موارد کاربرد آن می باشد. معادن قسمت جنوبی هندوستان، منبع الماس های معروفی مثل الماس کوه نور و جهانگیر بوده است. به صورت کلی بیشترین میزان ذخیره و معادن این سنگ تولد فروردین در آفریقای جنوبی می باشد. به صورت کلی این سنگ فروردین ماه در تمام دنیا در سنگ های رسوبی و آب شسته مشاهده می شود اما به سختی استخراج میشود و بسیار کمیاب است و همین کمیاب بودن بر قیمت سنگ ماه تولد فروردین زن و مرد از نوع الماس بسیار موثر است. مواردی مثل درجه پاکی و خلوص نیز باعث افزایش قیمت الماس و بطور کلی قیمت سنگ ماه تولد فروردین میشود. درجه رنگ و وزن نیز در تعیین قیمت سنگ ماه تولد فروردین و بطور کلی انواع سنگ های قیمتی موثر است. الماس به سنگ ماه تولد فروردین مردانه معروف است اما استفاده از آن برای هیچ یک فرقی ندارد و میتوان آنرا یک سنگ ماه تولد فروردین زنانه نیز در نظر گرفت و از خواص آن بهره برد.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ

در کشور ما ایران هم در قسمت های گوناگونی این سنگ ماه تولد فروردین یافت شده است. در برنئو، بوتسوانا، چین، غنا، گینه، گویان، روسیه، تانزانیا، ونزوئلا، زئیر و زیمبابوه این گوهر ارزشمند کشف شده است. بلورهای سازنده آن غالبا هشت یا دوازده وجهی هستند. در معرض تابش نور فرابنفش بازتابی به شکل سفید-آبی دارد و این روش شناخت و تعیین ارزش اکثر الماس های آفریقا می باشد. نمونه های دیگری از گوهر الماس، در معرض تابش نور فرابنفش امکان دارد بازتاب سبز یا زرد داشته باشند. در گذشته با نور خورشید این سنگ متولدین فروردین را شناسایی کرده و گونه آن را تعیین می کردند و اگر نور قرمز رنگین کمان را در آن مشاهده می کردند یقین حاصل می شد که آن نگین، الماس است. الماس، به علت سختی بسیار بالایی که دارد یاقوت را خراش می دهد.

این سنگ ماه فروردین در معرض دمای ۸۰۰ درجه می سوزد. برای نخستین بار در قرن نوزدهم، یک فرانسوی توانست الماس را به شکل صنعتی تولید نماید. زغال فشرده شده به وسیله فشار خیلی زیاد و دور از هوا به وسیله حرارت الکتریکی تبدیل به الماس می شود. روش و راه کم کردن حرارت و فشار بر اساس دستور العمل های خاصی انجام می شود، در غیر اینصورت الماس به وجود نمی آید. الماس رسانا بوده و برق را به میزان زیادی عبور می دهد اما الماس آبی که رنگ آبی آن به علت عنصر بور است، نیمه رسانا می باشد. از طرفی الماس رسانای حرارت نیز می باشد و درجه رسانا بودن حرارت آن پنج برابر مقدار فلز مس است. بزرگ ترین الماس خام دنیا “کولینان” به وزن ۳۱۰۹ قیراط و بزرگ ترین الماس تراش داده شده جهان به نام “قهوه ای بی نام” به وزن ۵۴۵ قیراط است. (یک قیراط معادل یک پنجم گرم است) در ادامه خواهیم فهمید که بهترین خواص این سنگ ماه فروردین زن و مرد چیست.

خواص الماس به عنوان سنگ ماه تولد فروردین:

۱- به همراه داشتن این سنگ ماه تولد فروردین مردانه و زنانه ترس و هراس را از صاحب آن دور می‌ سازد.
۲- این نوع از سنگ فروردین ماه محبت و علاقه میان زن و شوهر را افزایش می دهد.
۳- استفاده و بهره مندی از الماس قدرت اراده را افزایش داده، حافظه را نیرو بخشیده و عقل را زیاد می‌کند.
۴- افراد متولد برج حمل، اسد و میزان با به کار گیری از این سنگ فروردین ماه خوش‌ اقبالی و شانس، برکت، عقل و خرد، قدرت و خوشبختی را همواره به همراه خود خواهند داشت و از خواص این سنگ اقبال متولدین فروردین بهره خواهند برد.
۵-خواص الماس به مالک خود این توانایی و قدرت را می‌ دهد که بر عواطف و کارهایی که انجام می دهد بیشتر مسلط باشد.
۶- استفاده از گردنبند الماس بعنوان گردنبند سنگ ماه فروردین و یا انواع انگشتر این نگین موجب پیروزی بر دشمنان شده و وقار و عزت را در میان افراد چند برابر می‌کند.
۷- به کار گیری و همراه داشتن این سنگ اقبال متولدین فروردین به‌ خصوص قرار دادن آن بر روی چاکرای پیشانی و چاکرای تاج به افزایش توانایی قوه حافظه کمک و یاری می‌ رساند، همچنین افکار و ذهنیات بد را پاک و انرژی های منفی و اندیشه‌های فاسد را از مالک خود دور می کند .

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ  سنگ ماه تولد فروردین: سنگ خون

یکی دیگر از انواع سنگ متولدین فروردین سنگ خون است. سنگ خون یا به تعبیری حجرالدم یا قانداش در زبان سانسکریت جیونی رس و به انگلیسی به آن بلاداستون BLOOD STONE اطلاق می شود. این سنگ فروردین ماه را از گونه های عقیق به شمار می آوردند، بعضی نیز گفته اند که از انواع و اقسام گوهر یشم نیز می باشند. اگر این نوع از سنگ اقبال متولدین فروردین را در ظرف آبی بگذارید و ظرف را در برابر تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید، آب را به رنگ خون مشاهده می کنید. ماهیت و ویژگی های آن مشابه عقیق بوده و درجه سختی آن ۵٫۴ درجه مو می باشد. تا کنون این گوهر به رنگ فولادی تیره متمایل به رنگ خون هم مشاهده شده است.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ

این سنگ متولدین فروردین ماه در رنگهای سفید تا سفید مهتابی و سبز رنگ نیز وجود دارد. اگر آن را داخل اسید قرار داده و به آن حرارت دهید، به رنگ سیاه تغییر یافته و بعد از سرد شدن رنگ آن تبدیل به زرد شده و درون آن به رنگ سبز مشاهده می شود. این نگین برای بکارگیری در انگشتر ماه فروردین کاربرد بسیار زیادی دارد. گرفتگی های خورشید و ماه را می توان با بلاد استون مشاهده کرد. نقل شده هنگامی که حضرت عیسی (ع) به صلیب کشیده شد، درست در قسمت زیرین پای آن حضرت، در قسمتی که قطرات خون ایشان بر زمین ریخته شده بود، به جای خون گوهری مشاهده شد که درست به رنگ خون انسان بود، و به همین علت نام آن را سنگ خون نهادند.

رنگ سبز تیره این سنگ ماه تولد فروردین به علت داشتن اکسید آهن، قسمت های قرمز دارد. این نقاط بسیار به شکل خون بنظر می رسند و به همین علت حجر‌الدم نامگذاری شده است. در رابطه با منابع و ذخایر این سنگ متولد فروردین، کشور هندوستان منبع اصلی این نگین به شمار می آید اما در مناطقی در استرالیا، برزیل، چین و ایالات متحده هم مشاهده شده است. نمونه بسیار خاصی از سنگ خون حکاکی شده به شکل نماد امپراطور آلمان، رودولف دوم در موزه لوور پاریس قرار گرفته است.

خواص سنگ خون به عنوان سنگ ماه تولد فروردین:

مردم یونان و روم برای به دست آوردن صبر و پایداری بیشتر در هنگام مسابقات ورزشی و حفظ علاقه و اشتیاق قدرتمندان برای به دست آوردن شهرت، همواره به همراه خود سنگ خون داشتند. علاوه بر این، این سنگ متولد فروردین قدرت پیشگویی آینده را نیز دارد. گفته شده که قدرت این سنگ ماه تولد فروردین با گذاشتن آن داخل آب و گذاشتن ظرف محتوی آن آب در زیر نور آفتاب، افزایش می یابد. این گوهر به ایجاد آرامش به ویژه در هنگام مرگ و خارج شدن روح از بدن انسان، کمک می کند. این نگین قدرت های عرفانی و سازماندهی را بالا برده و سردرگمی و اضطراب را کاهش می دهد. از جمله خواص و ویژگی های سنگ خون کمک به پاکسازی خون و اعضایی که با خون در ارتباط هستند می باشد.

این سنگ ماه تولد فروردین به صورت کلی بدن را سم زدایی کرده و سنگی حیرت آور در شفادهی بیماران می باشد به نحوی که در بیشتر سطوح، شروع به جوان سازی می کند. همینطور این سنگ متولد فروردین در غلبه و برطرف ساختن افسردگی و دردهای عاطفی بسیار مؤثر مفید می باشد. حتی امروزه در هندوستان، سنگ خون کاملاً به شکل پودر در آمده و بعنوان دارو و تحریک کننده جنسی مورد استفاده قرار می گیرد و شاید به همین علت است که یافتن نمونه های مرغوب و با کیفیت آن در بازار بسیار سخت و دشوار شده است.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ  سنگ ماه تولد فروردین: جاسپر

جاسپر (Jasper) یکی دیگر از انواع سنگهای ماه تولد فروردین است. نام این سنگ متولد فروردین برگرفته از واژه باستانی jaspis که در زبان یونانی به معنی سنگ لکه دار است و گونه ای کوارتز ناخالص با ترکیب شیمیایی دی اکسید سیلیسیم می باشد. همینطور یک کانی آهن دار است و ترکیب رنگ های آن اکثرا به صورت نواری یا خال خالی می باشد و خیلی کم به شکل کمرنگ مشاهده می شود. با توجه به فراوانی این سنگ بکارگیری آن به عنوان نگین انگشتر ماه فروردین و یا گردنبند ماه تولد فروردین رواج بسیار دارد.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ

این سنگ متولد فروردین به صورت کلی غالبا به رنگ سرخ با ناخالصی های سیاه رنگ مشاهده می شود. ناخالصی های به رنگ سیاه روی آن در اثر وجود اکسید آهن می باشد. این سنگ شانس فروردین به دلیل ساختار شش وجهی هگزاگونال با درجه سختی بالایی در حدود ۶ تا ۵-۷، خوب تراش داده می شود. در برخی منابع معتبر نقل شده که جاسپر مهمترین و اصلی ترین سنگ ماه تولد فروردین مرد و زن می باشد چراکه وابسته به سیاره این ماه می باشد.

خواص جاسپر به عنوان سنگ ماه تولد فروردین:

۱- این گونه از انواع سنگهای ماه تولد فروردین برای کیسه صفرا و قسمت زیر شکم مفید و اثر بخش بوده و موجب ترشحات و جریان مواد سیال از کیسه صفرا کبد و کلیه ها می شود و در بهبود عملکرد سیستم دفع شرکت کرده و تاثیر بسزایی دارد.
۲- موجب تعادل و مانع از به وجود آمدن سنگ کلیه و کاهش حالت تهوع و تسکین و بهبود یافتن دردها می شود.
۳- این سنگ ماه فروردین مردانه و زنانه، با کنترل چاکرای شبکه خورشیدی دلهره، اضطراب و هراس را از بین برده و اراده و قدرت روحانی را زیاد می کند.
۴- این سنگ ماه فروردین مرد و زن برای غلبه بر خستگی بسیار مفید می باشد.
۵- از مالک خود در برابر گزش به وسیله مار و عنکبوت محافظت به عمل می آورد.
۶- سودمند در بهبود عملکرد کبد، طحال و موضوعات مربوط به لوزالمعده است.
۷- استفاده از این بعنوان سنگ ماه فروردین مردانه یا زنانه برای کاهش وزن کاربرد بسزایی دارد.
۸- برای مبارزه با یبوست، تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان تب مورد استفاده قرار می گیرد.
۹- از دیگر خواص و ویژگی های این سنگ ماه تولد فروردین می توان به تقویت سیستم گردش خون، دفع سموم و بهبود کارایی کبد اشاره کرد.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ  سنگ ماه فروردین: توپاز زرد

توپاز یکی دیگر از سنگ های ماه تولد فروردین است که به شکل بلورهای منشوری در سنگ های گرانیتی پگماتیت به همراه تورمالین، بریل و فلوریت مشاهده شده است. میزان سختی این سنگ متولدین فروردین ماه ۸ درجه در مقیاس مو، وزن مخصوص ۳٫۵ – ۳٫۶ و شبکه بلور آن ارتورموبیک می باشد. این سنگ شانس فروردین در رنگ های مختلفی نظیر زرد و عسلی کمرنگ و نارنجی کمرنگ وجود دارد. گونه ای از آن آبی، سفید، سبز و صورتی کمرنگ می باشد.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ

برای به دست آوردن این گونه از سنگ های ماه تولد فروردین سعی کنید در سنگ های رودخانه ای دنبال توپاز بگردید. انگشتر توپاز آبی و سفید را در معرض پرتو افشانی اشعه گاما قرار داده، که نتیجه آن به دست آمدن بلور تیره تر و زیباتری می باشد. در آلمان، روسیه در قسمت هایی از رشته کوه های اورال، اکثر کشورهای آفریقا، سریلانکا، برمه و ژاپن میتوان این کانی را مشاهده کرد. نحوه تراش خوردن این گوهر به شکل پندولوک و گردبر مخلوط است ولی به میزان کمتری بصورت کابوشون تراش داده می شود که میتوان با بکارگیری آن بعنوان نگین انگشتر ماه فروردین متولدین این ماه از خواص ویژه این سنگ بهره ببرند.

خواص توپاز زرد به عنوان سنگ ماه فروردین:

۱- این سنگ ماه تولد فروردین در ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای سوم بسیار موثر است.
۲- این گونه از سنگهای ماه فروردین سبب نیرو بخشی و شارژ کانالهای انرژی بدن می شود.
۳- توپاز آبی با خود واقعیت و حکمت را به همراه می آورد.
۴- توپاز زرد موجب تقویت و افزایش ایمان و خوش بینی است. همینطور توپاز طلایی موجب خلاقیت، نبوغ وخودباوری، شادابی روح و بهترشدن اخلاق و رفتار می شود و استفاده از انگشتر ماه فروردین با این نگین در جهت بهبود و درمان افسردگی و بیخوابی نقش بسزایی دارد.
۵- گوهر هوشمندی است که نیرو و انرژی را به قسمتی که نیاز بیشتری دارد هدایت می کند.
۶- سمبل عشق و ثروت است و به عنوان سنگ اقبال متولدین فروردین نیز شناخته میشود.
۷- این گونه از سنگ های ماه تولد فروردین این توانایی را دارد که شخص را به حفظ یک چشم انداز و آینده روشن در زندگی تحریک نماید.
۸- دور ساختن رویاها و افکار بد و پلید
۹- حفظ شخص در مقابل حسادت، بیماری، طلسم و جادو منفی و مرگ نابهنگام
۱۰- در مورد موضوع طلسم و جادو ، توپاز یکی از سنگهای ماه تولد فروردین است که شامل خصوصیات و ویژگی های محافظتی قوی می باشد.
۱۱- کمک و یاری رساندن به اتحاد ذهن، روان و روح از دیگر خواص این سنگ ماه فروردین می باشد.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ  سنگ ماه تولد فروردین: آکومارین

آکومارین نیز یکی دیگر از سنگهای ماه فروردین است. نام این سنگ شانس فروردین برگرفته از زبان لاتین به معنی آب دریا می باشد و این موضوع به این دلیل مطرح شده که امواج را آرام و از ملوانان در دریا محافظت به عمل می آورد. گونه با ارزش و مرغوب جواهر آکومارین با درخشش و شفافیت روشن خالص و رنگ آبی با میزان کمی ته رنگ سبز مایل به آبی ترکیب شده می باشد. مثل تعداد بسیار زیادی از بریل ها، شکل و نحوه ساختار کریستال های بزرگ آکوامارین به همراه درجه سختی خوب ۷٫۵ تا ۸ در مقیاس سختی مو، آن را برای استفاده در صنعت جواهرات مدرن و تراش کاری شده بسیار مناسب می سازد.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ

این سنگ ماه تولد فروردین یک گونه عیار ارزشمند و گرانبها از دوران باستان می باشد. در قرن نوزدهم، گوهر های آکوامارین با رنگ آبی مایل به سبز اقیانوسی حداکثر میزان محبوبیت را داشتند، اما امروزه رنگ آبی آن به میزان قابل توجهی مورد استقبال قرار گرفته است. در سال ۱۹۱۰ بزرگترین نمونه گوهر آکوامارین در کشور برزیل با وزنی در حدود ۲۴۳ پوند کشف شد. سپس آن را به بلورهایی با ابعاد کوچکتر تقسیم کردند که نتیجه آن بیش از ۲۰۰۰,۰۰۰ قیراط شد. مرغوب ترین و با کیفیت ترین بلورهای آکومارین از کشور برزیل می باشد که کریستال های آن با وزنی در حدود چند کیلوگرم مشاهده می شود. نقاط دیگری در جهان که نوع سنگ متولدین فروردین ماه در آن ها یافت می شود عبارت اند از: کشور های اتحاد جماهیر شوروی، ماداگاسکار که در برخی مناطق آن انواع آبی پر رنگ مشاهده می شود، ایالات متحده آمریکا، افغانستان، پاکستان، هند و نیجریه.

خواص این سنگ ماه تولد فروردین:

۱- این سنگ شانس فروردین سبب ایجاد سد و مانعی در مقابل امواج و ارتعاشات دیگران میشود
۲- جلوگیری و محافظت از تاثیر گذاشتن افکار منفی و جذب امواج مخرب و زیان بار ذهن
۳- یاری رساندن به کاهش وابستگی شخص به مواد مخدر
۴- تقویت و نیرو بخشی به کبد، طحال و تیروئید
۵- به طور کلی بهبود عملکرد تصفیه بدن از سموم
۶- این سنگ ماه تولد فروردین تاثیر آرامش بخشی به چشم دارد
۷- به میزان قابل توجهی مشکلات گلو را درمان می نماید
۸- این سنگ ماه فروردین اثر بسزایی بر روی غده تیروئید دارد
۹- در گذشته به آن گوهر الهه دریاها گفته می شده است
۱۰- در طلسم و جادو، این گوهر به مقدار زیادی استفاده می شود و به منظور تشکیل میدانی برای جلوگیری از تاثیر طلسمات بر روی شخص مورد استفاده قرار می گیرد
۱۱- این سنگ ماه تولد فوردین (آکومارین) برای ورود به ضمیر ناخودآگاه بسیار مفید است.
۱۲- از دیگر ویژگی های آن می توان به کاهش استرس، افزایش تسلط بر اعصاب و سپر هاله و چاکراها اشاره کرد.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ  سنگ ماه فروردین: یاقوت کبود

یاقوت کبود به عنوان سخت ترین سنگ بعد از الماس دیگر سنگ ماه تولد فروردین می باشد. یاقوت از الومین خالص تشکیل شده است که با مقدار کمی کروک و آهن آغشته شده است. یاقوت کبود علاوه براینکه سنگ متولدین فروردین ماه است بعنوان سنگ ماه تولد شهریور نیز شناخته میشود. محصولات این سنگ بعنوان انگشتر ماه فروردین و یا گردنبند سنگ ماه فروردین شناخته میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند. استفاده از این سنگ در هرشکل انگشتر و ست و نیم ست و یا گردنبند ماه تولد فروردین خواص بسیاری برای بدن دارد که در روایات نیز بسیار توصیه شده است. یاقوت کبود بر خلاف باور بعضی افراد تنها سنگ ماه تولد مرد نیست و میتوان بعنوان سنگ ماه فروردین زنانه هم از خواص آن بهره برد.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ

برخی ازخواص این سنگ ماه تولد فروردین:

استفاده از سنگ یاقوت در روایات و احادیث توصیه بسیاری شده است و با توجه به سخنان نقل شده از بزرگان و علما میتوان به خواص یاقوت کبود و انواع سنگ یاقوت پی برد. استفاده از آن به صورت انگشتر یاقوت کبود ، گردنبند یاقوت کبود و یا ست یاقوت کبود بعنوان سنگ ماه تولد فروردین زنانه و مردانه فضایل زیادی دارد و موجب افزایش رزق و روزی نیز خواهد شد.

استفاده از این سنگ ماه فروردین زنانه و مردانه بسیار موثر در درمان بیماری هایی نظیر افسردگی، سرگیجه، خونریزی، بیماری های قلب و عروق و … میباشد. خواص این سنگ برای چاکرای ششم بسیار موثر است. این سنگ برای افزایش رزق و روزی و برکت در زندگی بسیار موثر است به گونه ایی که از حضرت امام رضا (علیه السلام) نقل شده است : هر کس انگشتر یاقوت را در دست کند فقیر نمی شود و این از مهم ترین خواص انگشتر یاقوت میباشد. در وبلاگ زرشار به طور ویژه درباره خواص سنگ یاقوت کبود صحبت شده است.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ  خصوصیات متولدین فروردین

فروردین ماهی ها، افرادی پرجنب و جوش و عجول می باشند که غالبا به هر اتفاق و رویدادی به سرعت واکنش نشان می دهند. این افراد اگر به درجه شغلی بالایی برسند، اکثرا مدیران توانمند و قدرتمندی خواهند شد که به میزان قابل توجهی زورگو و افراد دیگر را مورد امر و نهی قرار می دهند. ماهیت و ذات ریاست مآبانه فروردین ماهی ها، از آن ها مدیرانی با مسئولیت، قدرتمند و موفق خواهد ساخت. یک کلامی و یک دنده بودن یکی از خصوصیات فروردینی ها است؛ این افراد در بیشتر مواقع اشتباه و خطای خود را قبول نمی کنند و حتی در صورت قبول اشتباه از جانب آن ها، مسئولیت این خطا را به دوش نمی کشند.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟ خواص سنگ ماه فروردین بلاگ  فروردین ماهی ها غالبا پر هیاهو، پر انرژی و اهل هیجان هستند و از ماجراجویی لذت زیادی می برند. این افراد اکثرا دارای اعتماد به نفس و شهامت بالایی می باشند. در بین متولدین این ماه اشخاص صاحب سبک و عقیده و همینطور اهل مطالعه، به میزان زیادی به چشم می خورند. افراد متولد این ماه اکثرا انسان هایی بی ریا و عاری از هرگونه فریب و دوز و کلک هستند. متولدین اولین ماه از اولین فصل سال در برخی مواقع به شدت غیر منطقی می شوند. این افراد می توانند تا پایان عمر خویش به صورت یکه زندگی خود را ادامه داده و از آن لذت ببرند. بنابراین سنگ ماه تولد فروردین بر اساس این خصوصیات معرفی می شود.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ارسال رایگان سفارشات بالای 500 هزارتومان به تمام نقاط ایران

 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
خانه