📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.981

📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.948

بلاگ

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند

سنگ ماه تولد اسفند، آکوامارین، به عنوان مهمترین و بهترین سنگ این ماه شناخته می‌شود. با این حال، این تنها سنگ مرتبط با متولدین این ماه نیست و سایر سنگ‌هایی مانند آمیتیست، بلور کوارتز، سنگ خون، یاقوت سرخ و کبود و یشم نیز به این ماه ارتباط دارند. نماد متولدین اسفند، ماهی و سیاره حاکم بر آن نپتون است. این افراد می‌توانند با استفاده از سنگ ماه اسفند، انرژی کیهانی را از نپتون جذب کرده و با آن، طالع و اقبال خود را هماهنگ کنند. در این مقاله، تمام خصوصیات و ویژگی‌های مرتبط با سنگ‌های ماه اسفند به صورت کامل بررسی شده و اطلاعات مرتبط با خواص آن‌ها بر اساس باورهای دوران باستان و اطلاعاتی که امروزه در دسترس است، برای شما فراهم شده و به شکل کامل تحلیل شده است.

با زرشار همراه باشید…

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  کوتاه درباره سنگ ماه تولد

اخترشناسی و طالع بینی نجومی منشا اولیه سنگ متولدین اسفند و بطور کلی همه‌‌ سنگ های ماه تولد می‌باشند. اعتقاد به این قضیه برخاسته از فرهنگ جوامع مختلف است. امروزه هر گوهری سمبل متولدین یکی از ماه های سال به محسوب می گردد. این سنگ ها براساس طالع بینی نجومی و مطابق با خصوصیات ذاتی متولدین هر ماه تعیین گردیده است. البته هر ماه دارای یک سنگ اصلی و چندین سنگ فرعی است. سنگهای ماه تولدی که ما در وبلاگ زرشار به آن ها اشاره می نماییم به طور جهانی یکسان اعلام شده اند و دسته بندی اصلی سنگهای ماه تولد به شمار می آیند. ضمنا بیان این نکته ضروری می باشد که ما در این مجموعه مطالب فقط به توضیح باورها و اعتقادات همین فرهنگ ها پرداخته ایم و آن ها را تایید یا رد نمی کنیم. باور شما همان چیزی است که این خواص و فواید را برای متولدین هر ماه رد یا تایید می کند. اما بحثی که قطعا صحیح می باشد وجود انرژی و خواص فراوان این نگین هاست که در احادیث معصومین و کتب علمی بارها مورد تاکید قرار گرفته اند.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  اصلی ترین سنگ ماه اسفند: آکوامارین

از آنجایی که عنصر وجود اسفندی ها آب می باشد بهترین سنگ ماه تولد اسفند برای آنها آکوامارین است. این نوع از سنگ متولدین اسفند گونه سبز آبی بریل است. آکوامارین در بعضی از تعابیر به معنای آب دریا است. بلورهای این گوهر غالبا بزرگ و بدون ناخالصی با ضریب سختی ۷٫۵ هستند و معمولا شامل خط هایی در طول بر روی خود هستند. سنگ آکوامارین از خود دورنگی بروز می دهد و به شکل بیرنگ و آبی سیر نمایان می شود.

برخی از گونه های این سنگ متولد اسفند اگر به شکل کابوشون تراشیده شوند، ظاهر چشم گربه را بر روی خود نشان می دهند. برجسته ترین مکانی که دارای بهترین سنگ ماه تولد اسفند (آکوامارین) است، “میناس گریاس” در کشور برزیل است. در آنجا به شکل لایه ای از سنگ های هوازده قهوه ای، آکوامارین، از بین پگماتیت بیرون آمده است. همچنین رشته کوه اورال در کشور روسیه به علت گونه با کیفیت این سنگ متولدین اسفند است.

گفته می شود ۵۰ معدن بریل در منطقه ماداگاسکار کشف شده که آکوامارین، بهترین سنگ ماه تولد اسفند هم از آن جمله است. سنگ ماه اسفند در قسمت هایی از برمه هم یافت می شود اما در کشور سریلانکا به میزان کمتری مشاهده شده است. ایرلند، نروژ، نامیبیا، تانزانیا، زیمبابوه و … از کشورهای دارای این سنگ متولد اسفند هستند. اطلاعاتی مبنی بر وجود آن در کشور ما در دست نیست. به سبب رنگ کم آن، غالبا در برش هایی به صورت تخت و بزرگ آن را می تراشند. برای بهبود در کیفیت رنگ، این سنگ متولد اسفند را حرارت میدهند. البته به یاد داشته باشید که قرار دادن این گوهر ها در مجاورت حرارت از سختی آن می کاهد.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

خواص آکوامارین برای متولدین اسفند:

در زمان های گذشته به این سنگ ماه اسفند به الهه دریاها شهرت داشته است. در مصر باستان گوهر های از جنس آکوامارین به همراه مومیایی ها کشف شده است. در شرق و در کشورهایی نظیر چین و ژاپن این سنگ متولد اسفند با نام گوهر عرفان و آینده بینی مورد احترام قرار گرفته است. در سحر و طلسم، به جهت فراهم آوردن فضایی برای جلوگیری از نفوذ جادو و بدی ها بر روی شخص برای وارد شدن به ضمیر ناخودآگاه استفاده بی شماری دارد. نویسندگان قرون وسطی بر این باور بودند که اکواریوم پرطرفدارترین و موثرترین بلور در معابد یهودیان باستان بوده است. اکثر روش های استفاده از سنگ آکوامارین به عنوان ابزار مذهبی و پیش گویی در ادبیات باستانی مشاهده می شود. آکوامارین به جهت آرامش خاطر، رفع اضطراب، ازدیاد خلاقیت، نیروی سخنوری و افزایش ضریب هوشی بسیار سودمند و مثمر ثمر می باشد. با توجه به خواص این سنگ متولدین اسفند یا فروردین و آبان می توانند با به کارگیری از آکوامارین شادکامی و سرزندگی پیوند زناشویی خود را افزایش دهند. همانطور که بیان شد این نگین افزون بر اینکه بهترین سنگ ماه تولد اسفند است، سنگ فرعی ماه تولد فروردین و آبان نیز می باشد.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  سنگ ماه تولد اسفند: یشم

برای سالیان طولانی و قرن ها تصور می شد که این سنگ ماه اسفند تنها یک گونه گوهر قیمتی و ارزشمند می باشد. در خلال سال ۱۸۶۳ این باور تغییر یافت. دو گونه یشم کشف شد، یشم سبز درجه یک برمه ای یا ژادئیت Jadeite و سنگ نفریت Nephrite یا در واقع یشم کم قیمت که سختی آن از یشم سبز برمه کمتر است. یشم سبز برمه با سختی ۶٫۵ تا ۷ در ابعاد مو از سیلیکات سدیم و آلومینیوم در خانواده پرویکسین تشکیل یافته است و مجموعه گسترده و وسیعی از رنگ های سبز زمرد تا گونه های متنوع سبز، ارغوانی، صورتی، قرمز، قهوه ای، نارنجی و … وجود دارد. یشم سلطنتی Imperial Jade با استعداد رنگ سبز عمیق غنی به سبب وجود مقادیر بسیار بالای عنصر کروم در خود مشهورترین و مطلوب ترین گونه یشم و سنگ شانس ماه اسفند می باشد. کشور میانمار و گواتمالا سرشار از معادن نگین یشم سبز یا ژادئیت می باشد، اما در کشور ژاپن و قسمت های جنوب غربی آمریکا نیز این سنگ شانس ماه اسفند مشاهده شده است.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

قدرت ماورایی یشم سنگ ماه تولد اسفند:

یشم به عنوان یک گوهر قیمتی و گرانبها و سنگ متولد اسفند دارای گذشته و تاریخ بسیار زیادی است و قرن ها قسمتی از زندگی و فلسفه ساکنین قاره کهن نیز بوده است. یشم غالبا به عنوان یک سمبل خلوص و آرامش شهرت دارد. باور عموم بر این است که برای هر کسی هماهنگی، دوستی و شانس را جذب و به ارمغان می آورد. نقل شده که در سنت باستانی مردم چین، یشم سمبل همه پنج فضیلت بشریت می باشد که آن ها عبارتند از: حکمت، همدردی، عدالت، فروتنی و شجاعت که در نتیجه بیشتر این سمبل های ستودنی را در تکه نگین های یشم حک می کنند. گردنبند یشم به عنوان «سنگ قلب» مشهور است و میتوان بیان کرد که استفاده از این نگین به عنوان گردنبند سنگ ماه تولد اسفند و یا نگین انگشتر ماه اسفند ارتباط مستقیمی با چاکرای چهارم یعنی قلب دارد و همینطور اثرات مثبتی بر هرگونه اتفاقات مرتبط با درون قلب ما، از جمله عشق و روابط دوستانه دارد. یشم سنگ تولد اسفند و شهریور می باشد.

جهت مطالعه خواص این گوهر ارزشمند و ماورایی مقاله خواص کامل سنگ یشم را مطالعه نمایید.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  سنگ ماه اسفند: آمیتیست

آمتیست به عنوان سنگ ماه تولد اسفند شناخته می شود و مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از گونه های متفاوت و شاید حتی بهترین گونه خانواده کوارتز با ساختار سیلیکون دی اکسید می باشد. این سنگ اسفند ماه غالبا به شکل بنفش، ارغوانی یا یاسی رنگ مشاهده می شود. مقادیر بسیار کمی از ناخالصی آهن موجب رنگ بنفش در آمیتیست می شود به همین علت گونه خالص آن بی رنگ می باشد. آمیتیست یک گوهر نیمه قیمتی است که امروزه نیز محبوب و پر طرفدار است و در انگشتر آمیتیست و گردنبند آمیتیست و دستبند آمیتیست و همچنین ست آمیتیست به کار می رود. اگر به علت فراوانی آن در طبیعت نبود، قطعا بسیار قیمتی و گرانبها می بود.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

خواص آمیتیست برای متولدین اسفندماه:

استفاده از گردنبند سنگ ماه تولد اسفند و یا انگشتر ماه اسفند موجب می‌شود تا فردی که از وجود این نگین بهره میبرد با نیرو های مثبت همراه گردد. هر فردی که به رها شدن از افکار و اتفاقات منفی تمایل داشته باشد، می تواند از این گوهر ارزشمند بهره ببرد. آمیتیست از گونه سنگهای مشهور به «مضطرب نباشید، آرام و خوشحال باشید» می باشد. این نوع از سنگ تولد اسفند به عنوان یک نگین معنوی امروزه هم به عنوان انگشتر در دست اسقف ها در کلیسای مسیحیت مورد استفاده قرار میگیرد. چون که آمیتیست نگینی محافظ است، شما را از انرژی های شر و منفی محافظت می کند به همین علت مناسب اشخاصی است که در جستجوی آرامش درونی و دور نگه داشتن ذهن خود از نیروهای منفی می باشند.

برای آشنایی کامل با این سنگ اسفند بسیار زیبا و خیره کننده مقاله همه چیز درباره سنگ آمیتیست را مطالعه نمایید.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  سنگ ماه تولد اسفند: سنگ خون

سنگ خون به عنوان سنگ ماه تولد اسفند یکی از نگین های خانواده کوارتز کالسدونی بوده و همینطور نام دیگر آن هلیوتروپ Heliotrope بوده که درواقع از دو واژه یونانی تشکیل شده helios، به معنی خورشید و tropos، به معنای راه و روش می باشد. این سنگ اسفند غالبا برای حکاکی جادو و طلسم های چشم بد و برجسته کاری به علت عمق و اختلاف چشمگیر در رنگ آن مورد استفاده قرار میگیرد.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

خواص سنگ خون برای متولدین ماه اسفند:

این سنگ ماه اسفند برای زمانی در حدود حداقل سه هزار سال پیش به عنوان گوهری برای به انجام رساندن فعالیت های جادوگری مثل پیش بینی آینده در رویداد های بسیار بد آب و هوا مانند باد، طوفان، رعد و برق شناخته شده و استفاده می شد. گفته می شود که نیروی ماورایی و جادویی این سنگ تولد اسفند با گذاشتن آن در آب و تنظیم در نور مستقیم خورشید بسیار زیاد می شود. به عنوان نگینی برای کمک به جادوگر برای به دست آوردن تسلط سریع بر ارواح خبیث استفاده می شده است. همینطور به محافظت از فرد دارای سنگ خون در مقابل فریب و گمراهی دیگران مشهور بوده است. مردم مصر باستان از سنگ خون به عنوان تسلط بر دیگران و باور پذیر کردن صحبت های خود استفاده می نموده‌اند.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  سنگ ماه اسفند: یاقوت سرخ

از جمله مجموعه سنگ های ماه تولد اسفند، یاقوت سرخ می باشد که به عنوان گوهر خوشبختی متولدین اسفند نیز از آن یاد می شود. شاید بتوان گفت یاقوت سرخ یا همان نگین روبی قیمتی ترین سنگ ماه تولد اسفند باشد. این سنگ اسفند ماه از گونه های کراندوم معدنی، یک گوهر گرانبها از عهد باستان می باشد. حضور مقادیر بسیار کمی از کروم در یاقوت سرخ سبب ایجاد رنگ خیره کننده قرمز در آن می شود. نگین روبی به عنوان یکی از چهار گوهر گرانبها و با ارزش در دنیا شامل یاقوت کبود، زمرد و الماس نیز می باشد. انواع بسیار ارزشمند روبی غالبا در نگین مرمر تشکیل شده و دارای غلظت بسیار بالایی از کروم نسبت به دیگر درصد ها هستند.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

خواص یاقوت سرخ برای متولدین ماه اسفند:

طبق تاریخ رومیان باستان، این سنگ ماه اسفند قوی ترین گوهر به عنوان محافظت از طلسم و جادو سیاه و شیطان است. آنها همینطور باور داشتند که روبی دارای نیروی پیش بینی اتفاقات ناگوار است. طبق داستان ها روبی سمبل شجاعت برای جنگجویان بوده است. در انگلستان از این سنگ ماه تولد اسفند در انگشتر های پادشاهان استفاده و سبب می شد اطمینان و ابتکار در عمل را به آنها بدهد. در زمان باستان سرخپوست ها به آن Ratna nayaka به معنی پادشاه گوهرهای گرانبها، می گفتند. باور عموم بر این بود که اگر شما جواهر یاقوت سرخ را برای احترام به خدای هندوها هدیه دهید، به عنوان یک پادشاه در حیات بعدی خود مجددا متولد خواهید شد. آنها بر این یاور بودند که استفاده از انگشتر یاقوت سرخ به عنوان انگشتر ماه اسفند با رنگ کم برای زنان و رنگ های تیره تر برای مردان مناسب تر و مثمر ثمر هستند.

اگر علاقه مند به این گوهر فاخر گران بها هستید توصیه می کنیم مقاله خواص یاقوت سرخ در روایات و منابع علمی را مطالعه نمایید.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  سنگ ماه تولد اسفند: بلور کوارتز

این سنگ ماه تولد اسفند به علت شفافیت به بلور کوارتز شهرت دارد. غالبا بلورهای کوارتز به شکل دامله یا گنبدی شکل تراش داده می شوند. کریستال های بی رنگ این گونه از مجموعه سنگ ماه اسفند به مقدار بسیار زیادی در اغلب نقاط روی زمین وجود دارند و این نشان دهنده گونه های متفاوت و قابل توجه در اندازه آنها می باشد، به حدی که بلور های کوارتز با وزن بیش از ۵۰۰ کیلوگرم نیز مشاهده شده است. همینطور گونه خوب کریستال کوارتز در شکاف و درزهای رشته کوه های آلپ در اروپا مشاهده می شود. در بعضی اوقات ترک های نازک در این نوع از سنگ تولد اسفند ممکن است سبب تداخل رنگ ها در نور سفید شود و در کوارتز رنگین کمانی ایجاد شود. در بعضی اوقات نیز ترک و درز و شکاف ها ممکن است پر از رنگ شوند درست شبیه به سنگ های آتشین.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

خواص و فواید بلور کوارتز برای اسفندی ها:

نام کوارتز از کلمه یونانی krustallos ، به معنای یخ گرفته شده، به عبارتی یعنی بلور کوارتز شفاف در واقع یخی است که به وسیله خدایان تشکیل یافته است. از زمان قرون وسطا، گوی های کروی ساخته شده از بلور کوراتز به عنوان پیش بینی آینده مورد استفاده قرار میگرفت. بلور کوارتز «سنگ همه چیز» می باشد، چرا که که همه ارتعاشات و لرزش های رنگ را در طیف های گوناگون نور منتشر می کند و بنابراین قادر است برای هر گونه استفاده و کاربردی که نیاز به ورود نور و انرژی به جسم معنویمان است، کارایی داشته باشد.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  سنگ ماه اسفند: یاقوت کبود

یاقوت کبود گوهری از گروه کراندوم است که به عنوان سنگ تولد اسفند مورد استفاده قرار می گیرد که دارای عناصر آهن و تیتانیوم می باشد که هر دو در جهت ایجاد رنگ بی نظیر و چشم نواز آن ضروری هستند. اغلب گونه های یاقوت های کبود به مقدار زیادی تیره رنگ هستند، به خصوص آن دسته یاقوت های کبود که از بازالت استخراج می شوند که گونه ای سنگ آتشفشانی از کشورهایی نظیر تایلند و استرالیا است. این گونه سنگ شانس ماه اسفند غالبا ارزان قیمت نیست. اما یاقوت کبودی که بیش از حد روشن، شفاف، دارای ناخالصی و کمرنگ می باشد ارزان است. یاقوت کبود با کیفیت و مرغوب دارای برش و شفافیت خوب و مهمتر از همه با رنگ های تند آبی می باشد.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

خواص یاقوت کبود به عنوان سنگ ماه اسفند:

این سنگ ماه اسفند به عنوان گوهر خرد و هوشمندی شناخته شده است. یاقوت کبود موجب افزایش ذکاوت، آموزش و قدرت تصمیم گیری عاقلانه و خوب می شود. یاقوت آبی به عنوان سنگ اسفند ماه یک زیور انگشتر بسیار مناسب برای دانش آموزان، معلمان، قضات و اشخاصی است که در پی موفقیت در شغل خود هستند. این تصور که یاقوت کبود گوهر حکمت و علم است به زمان عصر باستان باز می گردد. یونانیان باستان معبد دلف این نگین را برای موفقیت و رسیدن به خرد استفاده می کردند. در قاره کهن نیز به جهت تقویت روشن بینی معنوی استفاده می شده‌است. یاقوت کبود گوهری است که به رمز و راز، پیشگویی و آینده نگری و نبوت متصل است، همینطور در دوران گذشته به عنوان سنگ شانس ماه اسفند و اقبال نیز در نظر گرفته می شده‌است. نقل شده که ناپلئون بناپارت زمانیکه تنها یک پسر جوان بود، یک یاقوت کبود را دریافت کرد. او گفته بود که آن گوهری بسیار مخصوص و ویژه است، چراکه برایش موفقیت به ارمغان می آورد و همچنین داشتن پیشگویی وی را تبدیل به شاه فرانسه خواهد کرد. یاقوت کبود همچنین به عنوان یکی از سنگ های ماه تولد اسفند، اردیبهشت، مهر و آذر مورد استفاده قرار می گیرد.

در مقاله خواص اعجاب انگیز سنگ یاقوت کبود با این سنگ ماه تولد اسفند بیشتر آشنا خواهید شد.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  تعیین قیمت سنگ ماه تولد اسفند

امروزه با توجه به اینکه برای متولدین اسفند استفاده از گردنبند و دستبند سنگ ماه تولد اسفند اهمیت بیشتری پیدا کرده است آشنایی با روش های تشخیص اصل بودن سنگ و قیمت در هنگام خرید سنگ ماه تولد اسفند بسیار مهم میباشد. یکی از عوامل تعیین کننده قیمت سنگ ماه تولد اسفند کمیابی و نوع گوهر است. برای مثال سنگ یاقوت سرخ با توجه به ویژگی های برتر گوهر و کمیاب بودنش از ارزش زیادی برخوردار است. دومین عامل مشترک در تعیین قیمت سنگ ماه تولد اسفند رنگ سنگ میباشد. بطور کلی رنگ های ایده آل برای هر گوهر متفاوت است اما سنگهایی که دارای رنگ بسیار روشن هستند یا بیش از حد تیره و مات هستند کمتر مورد توجه قرار میگیرند و امکان تقلبی بودن آنها وجود دارد. برای مثال نگین آکوامارین که گوهر اصلی متولدین این ماه است بسته به رنگ، خلوص، وزن و … دارای قیمتی حدودا بین 5 تا 1000 دلار به ازای هر قیراط است. (هر 5 قیراط 1 گرم است)

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

توجه به سختی و هویت سنگ تا حد زیادی میتواند به تشخیص نوع اصل کمک کند و بتوانید با خیالی آسوده تر اقدام به خرید سنگ ماه تولد اسفند کنید. برای مثال سختی سنگ اکوامارین ۷٫۵ میباشد و به راحتی رو آن نمیتوان خط انداخت. بطور کلی هنگام خرید دستبند یا گردنبند سنگ ماه تولد اسفند توجه داشته باشید که علاوه بر موارد ذکر شده عواملی همچون وزن و نحوه تراش و بهبود سازی و … نیز در تعیین قیمت سنگ ماه تولد اسفند و بطور کلی انواع سنگها موثر است و میتواند در هنگام خرید سنگ ماه تولد اسفند به شما کمک کند.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ  خصوصیات متولدین اسفند ماه

بر اساس اصلی ترین سنگ ماه اسفند یعنی آکوامارین خصوصیات متولدین اسفند به این نحو می باشد:
*دوست دار و عاشق تنوع و مسافرت هستند و همواره در مکان های بزرگ و خصوصی آنها را خواهید دید.
*آنها اکثرا صاحب ارث یا پول باد آورده می شوند.
*پول برای آنها اهمیت زیادی ندارد.
*آنها در حال زندگی می کنند و فکر خود را درگیر آینده و یا اتفاقات گذشته نمی سازند.
*متولدین اسفند ماه افرادی آرام و بی تفاوت می باشند و در زمان بد اخلاقی، زبان بسیار تندی دارند.
*آنها چهره های زیبا و دلنشینی دارند، چشمانشان بسیار جذاب است اما اندام خیلی زیبایی ندارند.
*این افراد به علت عدم توجه به آینده، گاها درگیر مشکلات می شوند.
*افراد متولد اسفند کمی خجالتی بوده و استعداد ولی توانایی قابل قبولی برای کار های نمایشی و تئاتر دارند.

سنگ ماه تولد اسفند: معرفی سنگ ماه اسفند و خواص سنگ متولدین اسفند بلاگ

*متولدین اسفند ماه افرادی عادی هستند و در بعضی اوقات در رابطه با مسائل افراد نزدیکشان قضاوت نیز می کنند.
*آنها علاقه زیادی به سفر کردن دارند و در این مسیر مسائل را تحلیل کرده و لذت می برند.
*متولدین اسفند افرادی شوخ طبع و بذله گو هستند، البته در بعضی اوقات شوخ طبعی آنها آزار دهنده می شود.
*آنها روحیه ای کمک کننده و همدل دارند و برای کمک رساندن از جمله قرض دادن پول یا وسیله غالبا پیش قدم می شوند.
*این افراد با صداقت هستند و کمتر دروغ می گویند.
*متولدین این ماه علاقه بسیار زیادی به هنر، شعر و موسیقی دارند و در این مسائل استعدادهای فراوانی دارند.
*متولدین اسفند افراد بسیار حساس و دل نازکی هستند اما اغلب اوقات سعی میکنند این حالت را پنهان کنند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ارسال رایگان سفارشات بالای 500 هزارتومان به تمام نقاط ایران

 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
خانه