📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.981

📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.948

بلاگ

کرامات، خواص سحر و جادویی و درمانی سنگها

کرامات، خواص سحر و جادویی و درمانی سنگها بلاگ

کرامات و خواص سحری

سحر یعنی چه؟ منظور از سحر چیست؟

سحر یعنی هر عملی که بر خلاف قانون معمولی انجام گیرد. یعنی اینکه این عمل حالت طبیعی نداشته باشد.

کرامات یعنی چه؟ منظور از کرامات چیست؟

کرامات مختص اولیاء و معجزه مختص انبیاء است. در زمان‌های قدیم به علت نداشتن علم و دانش هر عمل عجیب و خارق العاده‌ای که دور از ذهن آنها بود، سحر و جادو می‌خواندند. و این هم درست نیست که ما به علت نداشتن علم هر عملی را جادو فرض کنیم. و یا اینکه هر عملی را به جادو و سحر ربط داده و آن را مخالف طبیعت فرض کرده و غلط بدانیم.

هر عملی که برای خیر و صلاح آدمی انجام گیرد و ضرری به دیگری نداشته باشد کار خیر بود. مانند، دعا. اما اگر عملی به صلاح آدمی نبوده و به دیگران زیان رساند آن عمل شر بوده و آن را جادوی و سحر می‌نامیم و آن مردود است.

ذات پروردگار تبارک و تعالی نامحدود است. پس نتیجه می‌گیریم که قوانین قدرت هم نامحدود بوده. و هیچ بشری نمی‌تواند ادعا کند که تمامی قوانین طبیعت را می‌داند و همه چیز برا و معلوم است.

باور و اعتقاد عموم مردم درباره خواص سنگ‌ها

بعضی از مردم به علت نداشتن علم و این باور که از دیگران بهتر می‌دانند بر این اعتقادند که چگونه امکان دارد که شما انگشتر الماس بر دست کنید و بر دشمنان خود غالب شوید. انگشتر عقیق بر دست کنید تا برای شما روزی و برکت بیاورد. و یا اینکه یک جواهر بیماری شما را درمان کند. اینها جز سنگ ریزهای هیچ چیز دیگر نیستند. اینها خرافات و نادانی است. در صورتیکه این مطالب در اصل هیچکدام خارج از حیطه و قدرت طبیعت نیست.

هر آدمی که دارای علم بوده و آگاهی بیشتری نسبت به راز و رمزهای طبیعت و فطرت آن داشته باشد، سحر و طلسم و جادو را جدا از اصول و فطرت این طبیعت نمی‌داند.
برای مثال اگر مقداری فسفر را داخل آب بریزید و اکسیژن باعث شعله‌ور شدن آب می‌شود. کسی که از این مطالب آگاه نباشد می‌گوید ببینید آب آتش گرفت این جادوگری است و خلاف قانون طبیعت و غیره.

خواص سنگ‌ها و قدرت‌های ماورائی سنگ‌ها آیا فایده دارد یا خیر؟

عده‌ای از مردم چنین اظهار می‌کنند که اگر واقعا سنگ‌ها دارای خواص هستند ما از این سنگ‌ها استفاده کرده و چیزی ندیدیم. و یا اینکه در جواهر فروشی همه جور سنگی پیدا می‌شود، پس هیچ مشکلی نباید آن مغازه‌دار داشته باشد و غيره.

در چه صورت خواص سنگ‌ها عمل خواهد کرد؟

مسئله اینست که باید خواص هر سنگ را بشناسیم. سپس به این مسئله که چه اندازه و به چه شکلی آن سنگ را بکار بگیریم. مسئله سوم اینکه باید اعتقاد داشته باشیم که این سنگ این عمل را برای ما انجام خواهد داد. زیرا مسئله اعتقاد خود یک اصل می‌باشد. بعد از آن اینکه طبق خاصیتی که آن سنگ دارد و چیزی که ما از آن می‌خواهیم، بر روی آن یک عالم سالک یا پیر طریقت طبق اصول عملی انجام دهد، سپس از آن استفاده نمائیم و آن نتیجه‌ای را که می‌خواهیم از آن ببریم. مطمئن باشید اگر طبق گفته‌های پیر عمل کنید نتیجه خواهید گرفت و حاجت شما برآورده خواهد شد.

منبع: کتاب خواص سری و درمانی سنگها
مولف: مسعود رضائیان عطار
ناشر: ادبستان

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ارسال رایگان سفارشات بالای 500 هزارتومان به تمام نقاط ایران

 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
خانه