📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.981

📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.948

بلاگ

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان

در این مقاله به بررسی سنگ‌های ماه تولد آبان پرداخته شده است. توپاز به عنوان اصلی‌ترین سنگ ماه تولد آبان معرفی شده است. همچنین، انواع دیگری از سنگ‌های ماه آبان نیز شامل توپاز، یاقوت سرخ، سیترین، بریل، آمیتیست، گارنت، ابسیدین، مرجان، اشک آپاچی و آکوامارین هستند که در ادامه به توضیح هر کدام پرداخته شده است. در این مقاله، خواص مهم سنگ ماه آبان نیز بررسی شده است. با مطالعه این مقاله، متولدین ماه آبان می‌توانند اطلاعات کاملی در ارتباط با انواع سنگ متولدین آبان ماه را کسب کنند و با خواص مهم سنگ ماه آبان آشنا شوند.

با زرشار همراه باشید…

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ کوتاه درباره سنگ ماه تولد

پیش از آن که درباره خواص سنگ ماه تولد آبان ( سنگ ماه ابان ) بحث کنیم مختصری توضیح لازم است. امروز هر سنگ نمادی از یکی از ماه های سال می باشد. این سنگ متولدین آبان ماه و بطور کلی انواع سنگ های ماه تولد براساس طالع بینی نجومی و براساس آزمایشات انجام شده و مطابق با ویژگی های ذاتی متولدین ماه های مختلف تعیین شده اند. سنگ های ماه تولدی که ما در وبلاگ زرشار مورد بحث قرار می دهیم به طور جهانی یکسان اعلام گردیده است و اصلی ترین دسته بندی سنگ های ماه تولد به شمار می آید. مهم ترین کاربرد این گوهرها در امور طبیعی و درمانی است و نقش آن ها در تبادل انرژی و متعادل کردن می باشد اما خاستگاه اولیه سنگ ماه تولد ستاره شناسی و طالع بینی و برخاسته از فرهنگ جوامع مختلف می باشد و زرشار در این مقالات فقط به توضیح اعتقادات و باورهای این فرهنگهای گوناگون پرداخته است و آن ها را تایید یا رد نمی کند.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ اصلی ترین سنگ ماه تولد آبان: توپاز

توپاز اصلی ترین سنگ ماه آبان است. این سنگ متولدین ابان دارای رنگ های مختلفی در طبیعت می باشد. سختی این گوهر 8 در مقیاس مو است که جزو سنگ های سخت به حساب می آید. توپاز صورتی و طلایی از جمله گران قیمت ترین های هستند که رنگ صورتی بسیار هم نادر و کمیاب است اما توپاز آبی و سبز امروزه بسیار پر طرفدار شده اند. همچنین توپاز با رنگ های قهوه ای، زرد، نارنجی، شرابی و قرمز یافت می شوند. این سنگ متولدین ابان در کشورهای برزیل، سریلانکا، نیجریه و چین و پاکستان یافت میشوند. ممکن است گاهی اوقات توپاز را با عنوان سنگ ماه تولد آبان زنانه در نظر بگیرند اما استفاده و بهره بردن از خواص آن برای همه یکسان است و میتوان بعنوان یک سنگ ماه تولد آبان مردانه نیز در نظر گرفت.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

انگشتر توپاز به عنوان انگشتر ماه ابان

ویژگی ها و خواص توپاز بعنوان سنگ ماه ابان چیست؟ این سنگ ماه تولد آبان زنانه و مردانه نماد وقار و شجاعت،‌ و سمبل سعادت و کامیابی است. اهالی کشور مصری‌ توپاز را نماد خورشید می‌ خوانند. اعتقاد مردمان یونانی‌ بر این است که این سنگ متولدین آبان ماه نیرویی‌ خاص‌ به‌ انسان‌ می‌ بخشد و باطل کننده سحر و طلسم‌ می باشد. در عصر کهن افراد بر این‌ اعتقاد بودند که‌ اگر شخصی همراهش این نگین را داشته باشد از چشم زخم دور می ماند. رومیان معتقد بودند که‌ توپاز افزاینده ذکاوت، هوش‌ و وفاداری‌ است. علاوه بر این موضوع آن ها این سنگ آبان ماه را به صورت پودر درآورده و آن را در شربت حل می کردند که برای‌ مداوای خونریزی‌ ها و درمان آسم‌ کاربرد فراوانی داشت. همچنین از پودر این سنگ ابان ماه جهت درمان و بهبود زخم های شدید و سوختگی‌ استفاده فراوانی می شده است. در مواردی هم به عنوان پادزهر این دارو مورد استفاده قرار می گرفته است. این گونه از سنگهای ماه آبان در کشور برزیل‌ نماد قشر دندان پزشک می باشد.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ سنگ ماه آبان: یاقوت سرخ

برای کسانی که در ابان ماه متولد شده اند ستاره حاکم خورشید است و به همین جهت یاقوت سرخ یکی از مهم ترین سنگ های ماه آبان است. این سنگ آبان ماه با اندازه بزرگ میتواند به اندازه الماس ارزش داشته باشد. سختی این سنگ ابان ماه 9 می باشد و به همین دلیل در ساخت جواهرات بسیار کاربرد دارد. کشور میانمار بهترین معادن این سنگ را در اختیار دارد. استفاده از این گوهر به صورت انگشتر یاقوت سرخ ، گردنبند یاقوت سرخ ، ست یاقوت سرخ و دستبند یاقوت سرخ باعث ایجاد احساس قدرت در فرد شده و موقعیت شخص را در اجتماع بالا می برد همچنین در سلامتی و موقعیت کاری پیشرفت فراوانی ایجاد می کند.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

این سنگ آبان ماه خواص زیادی برای روح و روان دارد و برای سلامتی بدن مفید است. از این گوهر در روایات و احادیث بسیار یاد شده است که برای آشنایی کامل با این گوهر به مقاله تخصصی زرشار در ارتباط با یاقوت سرخ مراجعه کنید.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ سنگ ماه تولد آبان: سنگ سیترین

دیگر سنگ ماه تولد آبان سیترین است. افراد زیادی این سنگ ابان ماه را به عنوان توپاز طلایی می شناسند. سیترین با مرغوب ترین نوع توپاز زرد یا طلایی اختلاف چندانی ندارد مگر چند تفاوت کوچک در رنگشان. گذشته این سنگ تولد آبان ماه به طرز عجیبی با تاریخچه توپاز درهم آمیخته شده و نیرویی اعجاب انگیزی همچون توپاز دارد. نام این گوهر که یک سنگ ماه آبان است از اسم رنگش منشا می گیرد و به معنی زرد لیمویی می باشد.

همچون دیگر کریستال های کوارتز، سیترین نیز دارای سختی ۷ است و تا حد بسیار زیادی در مقابل خط و خش مصون می باشد. نکته خاص در رابطه با انتخاب شدن سیترین به عنوان سنگ ماه تولد ابان این است که رنگ آفتاب ابان به زردی می گراید. در زردی سیترین یاد زردی فصل پاییز و تلالو خورشید طلایی اش ماندگار است. نگین های کمی با رنگ زرد در عالم جواهرآلات وجو دارند. الماس زرد و همچنین یاقوت زرد از آن دسته اند که هر دوی این نگین ها بسیار گران قیمت اند. ولی این سنگ ماه آبان با رنگ زرد جذابش و همچنین قیمت ارزان خود انتخاب بسیار خوبی برای آن گروه از کسانی است که مایلند جواهرات به رنگ زرد همراه داشته باشند. این نوع از سنگ تولد آبان ماه غالبا به عنوان کوارتز لیموئی شناخته شده است.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

خواص سیترین برای متولدین ماه آبان:

خواص سیترین بعنوان سنگ ماه ابان چیست؟ در متون قدیمی در ارتباط با خواص خارق العاده این سنگ ماه تولد ابان ذکر شده است که اثرات سیترین در چاکرای سوم که به چاکرای خورشید معروف است قرار می گیرد. به طور حتم این تعبیر برای سیترین به دلیل رنگ زرد و طلایی مانندش و همچنین شباهتش به خورشید به کار برده می شود. هنگامی که صحبت از انرژی های این سنگ تولد آبان ماه است منظور ما آثار اصلی آن یعنی تقویت عزت نفس، افزایش توانایی سخنوری و بیان و زیاد کردن جذابیت می باشد. این آثار همگی به یکدیگر پیوسته هستنند. با به همراه داشتن این سنگ ماه ابان هنگامی که عزت نفس شما تقویت شود شما ناخودآگاه به خود و سخنانتان مسلط می شوید و بیان خود را تقویت می کنید و این قدرت بیان و سخنوری میتواند در شاخص و جذاب شدن شخص تاثیر گذارد و باعث می شود که انسان در مرکز توجه باشد و همگی این فواید در انتها سبب تقویت قدرت قوه خلاقیت شما می شود.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ سنگ ماه آبان: بریل

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

بریل یکی از انواع سنگ های ماه آبان و جزء جواهرات ارزشمند و بسیار مشهور است که نه تنها طیف رنگی اش، بلکه درخشندگی بسیار زیاد و سختی مناسب 7.5 در مقیاس مو، این سنگ ماه تولد آبان را به یک گوهر بسیار مناسب برای به همراه داشتن روزانه تبدیل کرده است. نگین های زیادی از این گروه مانند توپاز و آمیتیست جزء گروه سنگ ماه تولد ابان هستند. در زمان گذشته مردم کشور یونان از خاصیت شکست نور بریل جهت ساخت نخستین عینک ساخته شده برای انسان بهره می بردند. در عصر یکی از امپراتور هایشان بریل سفید کشف شد و بیشتر برای ساخت عینک مورد استفاده قرار می گیرفت. این سنگ متولد آبان از منطقه بین النهرین می آید و به عنوان نگینی جادویی توسط بزرگان باستان بزرگ داشته میشد، چرا که اعتقاد افراد بر این بود که سبب تقویت ایمان به خدا می گردد. طبق کتاب مقدس امروزی افراد معتقدند که روزی این گونه از سنگ های ماه آبان را در دیواری از اورشلیم تازه تاسیس قرار خواهند داد.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ سنگ ماه تولد ابان: آمیتیست

آمیتیست را نیز میتوان بعنوان یکی از سنگهای ماه ابان در نظر گرفت. این گوهر دارای سختی هفت از درجه مو می باشد و رنگبندی این سنگ متولد آبان از بنفش کمرنگ تا تیره وجود دارد. کریستال این سنگ ماه ابان می تواند یک سرش بی رنگ یا کم رنگ باشد و در طرف دیگر بنفش باشد. آمیتیست می تواند در لایه های روی هم قرار گرفته یا شکاف های خطی صخره ها یافت شود. این سنگ ماه تولد آبان قادر است به مرور زمان رنگ خود را از دست بدهد و کمرنگ شود. یکی از خواص محصولات آمیتسیت مانند انگشتر آمیتیست اصل مردانه و زنانه و گردنبند آمیتیست زنانه با آبکاری رادیوم و هم چنین دستبند آمیتیست یا محصولات مردانه و زنانه نیم ست آمیتیست این است که درون خود دورنگی نشان می دهد یعنی هم میتواند مایل به آبی و هم مایل به قرمز دیده و یافت شود.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

ناخالصی های موجود در این سنگ متولد ابان شبیه پر است و نوع قرمز رنگش در کوه های اورال روسیه به فراوانی یافت می شود. همچنین این سنگ ماه تولد آبان در آلمان، نامیبیا و زامبیا قابل استخراج است. نوع خوب آمیتیست از سریلانکا صادر می شود. در ایران در قنات های اطراف شهر بوشهر نوعی از آمیتیست یافت شده است که با گذر زمان رنگ خود را از دست داده و به رنگی شبیه نارنجی کمرنگ دیده می شود.

برای آشنایی بیشتر با این سنگ متولد ابان مقاله سنگ آمیتیست را مطالعه نمایید.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ سنگ ماه ابان: گارنت (لعل)

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

گارنت یکی از سنگهای ماه ابان است و کلمه گارنت از واژه granatus گرفته شده است، که به احتمال فراوان به دانه های میوه انار اشاره دارد که طرح و رنگشان شبیه بسیاری از بلور های گارنت است. البته تصوری غلط وجود دارد و مشهور است که گارنت فقط به رنگ قرمز یافت می شود اما این سنگ ماه تولد آبان در حقیقت دارای رنگ های مختلفی می باشد. خانواده گارنت گروهی عظیم از مواد معدنی اند که خاصیت های فیزیکی شبیه به هم دارند، تنوعی که در مواد معدنی سازنده شان است سبب ایجاد رنگ های متفاوت می شود.

خواص سنگ گارنت برای ابانی ها:

این نوع از سنگهای ماه آبان نماد “عشق و تعهد”، گوهری با خاصیت رمانتیک و الهام بخش خوبی و محبت می باشد. از دیگر خواص لعل سرخ تقویت میل جنسی، لذت جسمانی و روابط دوستانه می باشد. در کتب تاریخی آورده شده است که اگر این سنگ ماه تولد ابان در جواهرات مورد استفاده قرار بگیرد سبب ایجاد دوستی و محبوبیت در بین همسن و سال ها و همچنین جلب توجه عشاق می گردد. انگشتر گارنت ، گردنبند گارنت و نیم ست گارنت سبب کاهش افسردگی و همچنین شفای معنوی می گردد. لعل به طور معمول یک نگین ارزشمند برای سرمایه گذاری ثمر بخش در تجارت نیز می باشد. این سنگ ماه ابان کمک زیادی به ایجاد اعتماد به نفس می کند، به ویژه اگر جهت تقویت خلاقیت استفاده شده باشد.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

برای آشنایی بیشتر با ویژگی های افسانه ای این گوهر مقاله 0 تا 100 درباره خواص و شگفتی‌های سنگ گارنت را مطالعه نمایید.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ سنگ ماه تولد آبان: ابسیدین سیاه

ابسیدین (obsidian) یکی دیگر از سنگهای ماه تولد آبان است که یک نگین شیشه ای با سختی پنج می باشد و گاها این سنگ متولدین ابان ماه به صورت طبیعی زمانی که اشعه رعد و برق در شن و ماسه می زند تشکیل می گردد. ولی ابسیدین اغلب از نوعی از گدازه های آتشفشانی تشکیل می شود که خیلی سریع با تماس با آبی مانند دریاچه خنک شوند، این سیر سبب ایجاد یک بافت شیشه ای در آن می گردد.

این سنگ ماه تولد آبان هرچند اکثرا سیاه رنگ است، اما به رنگ های قهوه ای و خاکستری هم یافت می گردد و به صورت یسیار کمیاب ممکن است رنگ هایی مانند آبی قرمز و یا سبز داشته باشد. احتمال دارد رنگ های این سنگ ماه ابان به صورت یکنواخت، راه راه و همچنین خال خالی مشاهده شوند. رنگ بندی آن به دلیل وجود آهن، تیتانیوم یا منگنز در سطوح متفاوتش است.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

خواص ابسیدین برای متولدین ماه آبان:

فواید درمانی ابسیدین سیاه یا سنگ شیشه، همچون همه گوهرهای سیاه، مربوط به زحل می باشد. زحل یکی از ۹ جسم فلکی سرنوشت ساز است. ابسیدین سیاه، سبب مقاومت، استواری و پاک شدن می گردد. این سنگ ماه تولد آبان دارای خاصیت محافظ است که همچون یک سپر در برابر امواج منفی مقاومت می کند، سبب توقف حمله های عصبی شده و با خاصیت جاذبه ای که دارد استرس را از اطراف خود جذب میکند. ابسیدین سبب تقویت معده و بالا رفتن قدرت هضم و همچنین سم زدایی می گردد. ابسیدین، این سنگ ماه تولد ابان ، مشکلات استخوان ها و گرفتگی عضلات را کم می کند و باعث تسکین آن ها نیز می گردد.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ سنگ ماه آبان: مرجان

مرجان نیز یکی دیگر از انواع سنگهای ماه تولد آبان میباشد. مرجان یک گوهر نرم و با درجه سختی ۳ است که از بقایای اسکلت موجودات آبزی به نام “گزنه مرجانی” ساخته شده است. مرجان را می توان زنده ترین سنگ ماه تولد آبان دانست. این گوهر در ابعاد کوچک به گونه ای است که در کلنی ها زندگی می کنند و همینطور که رشد می کنند ساختارهای شاخه ای را می سازند و در انتها صخره های مرجانی کامل را می سازند. این شاخه ها یک بافت کاملا متمایز اکثرا همانند راه راه یا بافت چوب دارند که توسط این موجودات ریز به وجود می آیند. بیشتر انواع این سنگ ماه ابان از کربنات کلسیم همچون قرمز، صورتی، سفید و آبی تشکیل شده است. این گوهر در انواع رنگ سیاه و طلایی از جنس شاخ داری تحت عنوان کانکیولین تشکیل شده اند.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

خواص و فواید مرجان برای متولدین آبان:

مرجان خام یک گوهر کاملا طبیعی است که علاوه بر ارتباط با الهه آب می تواند با طبیعت و تفاوت های شگفت انگیز آن هم مرتبط باشد. این سنگ ماه آبان سبب تلطیف احساسات شده و آرامش را برای شخص به همراه دارد. تسهیل و تحریک تخیل، توهم و تجسم از جمله فوایدی است که گوهر مرجان می تواند شما را در رسیدن به عرفان یاری رساند. این گونه از سنگهای ماه تولد آبان با تغییراتی که می کند دلهره، افسردگی، ترس و استرس را از میان می برد. اگر یک تکه مرجان را قبل خواب زیر سر بگذارید، یک خواب آرام و بدون رویا و کابوس خواهید داشت. نقل است که این سنگ ماه تولد آبان برای هرکسی قابلیت ارتباط با نیاکانش را فراهم می سازد. مرجان یا گوهر دریا، به عنوان محافظ سفرهای کشتی ها، برای مصون ماندن کشتی از خراب شدن و یا گوشتخواران دریا مورد استفاده قرار می گیرد.

مرجان سرخ به طور مستقیم بر مریخ اثرگذاری دارد و سبب میگردد که انرژی مفیدش در سرنوشت شما تاثیرگذار شود و به کسانی که در موضوع ازدواج مشکل دارند و این اشکال به دلیل تاثیر منفی جسم فلکی شان با جفت خود است کمک زیادی میکند و سبب رفع انرژی های مضر می گردد. غالبا این سنگ ماه آبان با فریم و رکاب طلا مورد استفاده قرار می گیرد البته می توانیم آن را با نقره هم استفاده کنیم.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ سنگ متولد آبان: اشک آپاچی

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

اشک آپاچی یکی دیگر از سنگ های ماه تولد آبان است. سنگ اشک اپاچی درواقع نوعی ابسیدین است. گدازه های آتش فشانی وقتی که با سرعت بسیار بالا پرتاب میشوند در هوا خنک شده و سریعا به شکل جامد درمی آیند و در توده های پرلیت (شیشه آتشفشانی) فرو میروند. پس از به وجود آمدن چندین لایه از این ماده سنگ اشک آپاچی را میتوان مشاهده کرد. این سنگ مخصوص ماه آبان معمولا به رنگ سیاه دیده میشود اما در رنگ های قرمز،قهوه ای ،خاکستری، سبز (کمیاب)، تیره  همراه با تکه های سفید (برف مانند) و حتی بی رنگ یا شیشه ای هم قابل مشاهده هستند ولی بسیار نادر و کمیاب میباشند. سختی این سنگ ابان ماه 5 است و عمدتا در گدازه های جنوب غرب آمریکا یافت میشود.

خواص اشک آپاچی بعنوان سنگ متولد آبان:

این سنگ مخصوص ماه آبان بعنوان سنگ از بین برنده غم و اندوه و همچنین پذیرش بخشش شناخته شده میباشد. این سنگ ابان ماه موجب افزایش فرصت ها و تغییرات مثبت خواهد شد و افکار منفی و استرس را در فرد کاهش میدهد. خواص این سنگ موجب جذب ویتامین های c و d میشود که در نتیجه آن سیستم ایمنی بدن تقویت خواهد شد. به همراه داشتن این سنگ بعنوان سنگ مخصوص ماه آبان سموم بدن را ار بین می برد و سبب افزایش نشاط خواهد شد.

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ سنگ ماه تولد آبان: آکوامارین

سنگ ماه تولد آبان: شناخت سنگ ماه ابان + خواص سنگ متولدین آبان بلاگ

آکوامارین یکی دیگر از سنگهای ماه تولد آبان است که در زبان لاتین به معنای آب دریا میباشد که این اسم بی ربط به رنگ آن نیست. سختی این سنگ 7.5 تا 8 درجه در مقیاس مو moh است و جزء سنگ های نسبتا سخت به حساب می آید. بریل ها هنگام رشد و تشکیل بلور رنگ هایی مانند آبی، صورتی، سبز، زرد و سرخ و یا بی رنگ به خود میگیرند. وجود مقدار کمی از عنصر آهن سبب به وجود آمدن رنگی ملایم در این سنگ شده است. این سنگ مخصوص ماه آبان همانند زمرد از خانواده بریل است اما این دو تفاوت های زیادی باهم دارند. کشور های برزیل، باهیا، جمهوری مالاگاسی، افغانستان، تانزانیا، پاکستان و روسیه دارای بهترین معادن این سنگ هستند. در ایران نیز به تازگی در استان خراسان رضوی این سنگ یافت شده است که برای اکتشافات بیشتر مورد بررسی قرار گرفته است. این سنگ بعنوان سنگ ماه تولد اسفند نیز شناخته میشود.

خواص آکوامارین بعنوان سنگ ماه تولد آبان:

این سنگ ماه تولد آبان مردانه و زنانه برای چاکرای پنجم (گلو) و چاکرای چهارم (قلب) مفید است. باعث بهبود مشکلات التهاب و گلو میشود. عصبانیت را از بین میبرد و باعث کاهش تنش ها خواهد شد. برای تقویت کبد و تیروئید مفید است و باعث آرامش و تسلط بر اعصاب میشود. آکوامارین شهود و آگاهی شما را افزایش داده و با منتشر کردن انرژی مهربانی و همدردی باعث ایجاد آرامشی عمیق در بدن و ذهن میشود. این سنگ با بعد احساسی در ارتباط است و باعث از بین رفتن عصبانیت و مشکلات عصبی می شود.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ارسال رایگان سفارشات بالای 500 هزارتومان به تمام نقاط ایران

 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
خانه