فروشگاه زرشار

تمام تجربیات خود را به کار گرفته ایم تا با یاری خداوند متعال و به پشتوانه مشتریان خوبمان، فروشگاه اینترنتی زرشار را جهت سهولت در خرید با اطلاعات کامل و جامع از محصولات برای مردم عزیز سراسر کشورمان راه اندازی کنیم تا ‌‌امنیت و آرامش و لذت خرید شما بیشتر از گذشته شود.ما بر این باوریم آنچه که برای بقای یک فروشگاه لازم و ضروریست  رضایت مشتریان گرامی از کیفیت و قیمت اجناس ارائه شده میباشد، در کنار این دو مهم اخلاق خوش و صبر و شکیبایی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.در فروشگاه زرشار مجموعه‌ای اصیل از انگشتر و نقره‌جات همراه با سنگ‌های نیمه‌قیمتی و قیمتی با کیفیتی بالا و فقط اصلی ارائه می‌گردد. شما می‌توانید انواع انگشترها، گردنبندها، دستبندهای نقره و دیگر نقره‌جات را همراه با سنگ‌های اصلی فیروزه، عقیق، زمرد، زبرجد، آمیتیست و ... خریداری نمایید.

زرشار فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست

درباره زرشار

فروشگاه حضوری

مشهد مقدس، بازار رضا(ع)، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.981

درباره زرشار

پشتیبان تلگرام

برای مشاوره پیش از خرید و یا پشتیبانی پس از فروش به پشتیبان ما پیام دهید.

درباره زرشار

اینستاگرام

در پیج اینستاگرام زرشار می توانید طرح های متنوع همراه با اطلاعاتی مفید درباره آن ها را بخوانید و محصول مورد پسند خود را سفارش دهید.

رضایت مشتریان ما

ما مشتریان خود را دوست داریم. همچنین، مشتریان هم زرشار را دوست دارند. ابراز لطف از سوی مشتریان همواره سبب شادی تیم زرشار است