📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.981

📱 تلفن تماس: 91011094-051 و 09905088332  📍فروشگاه حضوری: مشهد، بازار رضا، بازار سوم، ط فوقانی، پ 2.948

خواص سنگ ها

خواص سنگ آنجلیت Angelite – معرفی و ارتباط با چاکرا

خواص سنگ آنجلیت Angelite - معرفی و ارتباط با چاکرا خواص سنگ ها

معرفی کلی سنگ آنجلیت Angelite

خواص آنجلیت یا بلو آنهیدرایت، یک کشف جدید در دنیای جواهر و سنگ‌های معدنی است. این سنگ در ۱۹۸۷ طی “هارمونیک کانورژن” در پرو کشف شد و به رنگ‌های سفید، خاکستری یا بی‌رنگ و نیز در دامنه آبی تا بنفش یافت می‌شود. رایج‌ترین رنگ آن آبی مایل به خاکستری است که اغلب در جواهرسازی به کار می‌رود.

این سنگ متعلق به دوره زمین‌شناسی کنونی، آکوآرین ایج است و به شخص کمک می‌کند تا اسرار زبان گفتار را گشوده و به حقیقت وجود شخص صدا می‌بخشد. از نظر روانشناسی، خشونت را خنثی می‌کند: اگر شخصی در موقعیتی بی‌احساس عمل کند، آنجلیت به آن شخص کمک می‌کند تا مشفق‌تر شود. همچنین به شخص کمک می‌کند تا آنچه تغییرناپذیر است، قبول کند.

مشخصات علمی سنگ آنجلیت Angelite

سختی آنجلیت 3.5 است و ساختار کریستالی لوزی شکل دارد.

آنهیدرایت، ماده معدنی رسوبی نسبتاً رایجی است که لایه‌های عظیم سنگ را شکل می‌دهد. البته سنگ گچ مستقیماً شکل نمی‌گیرد و در نتیجه آب‌گیری سنگ گچ معدنی، بوجود می‌آید. فرآیند آب‌گیری، از حجم لایه‌های سنگ می‌کاهد و با انقباض و کوچک شدن سنگ‌ها، غارها شکل می‌گیرند. نمونه‌های معدنی خوب آنهیدرایت بر خلاف شکل‌گیری معمولیشان، بی‌نهایت کمیابند. بنابراین نمونه‌های خوب آنهیدرایت که در پرو و مکزیکو یافت می‌شوند، شرایط شکل گیری خوب که رنگ آبی و حتی رقص نور درون کریستال می‌باشد را نشان می‌دهند. آنهیدرایت به رنگ آبی یاسی، گاهی به خاطر رنگ فرشته آسای آن، “آنجلیت” خوانده می‌شود.

آنهیدرایت ازمکزیکو، پرو، آلمان و نیومکزیکو استخراج می‌شود، اما توسط بخش “ایج سکت” بعنوان آنجلیت شناخته می‌شود و “نیو ایج” اولین جایی بود که این سنگ پدیدار شد. این اتفاق زمانی افتاد که نگهبانان روزها به مناسبت “هارمونیک کانورژن” در ۱۹۸۷ در پرو دور هم جمع شدند. این سنگ برای ارتباط خودآگاه با قلمرو فرشتگان از طریق همسویی با ارتعاش آسمانی این سنگ آبی یاسی، استفاده می‌شود.

خواص سنگ آنجلیت Angelite - معرفی و ارتباط با چاکرا خواص سنگ ها

خواص آنجلیت Angelite

آنجلیت یک متعادل کننده عالی است و بدن فیزیکی را با شبکه معنوی متقارن و هماهنگ می‌کند، برای فراخواندن ارواح راهنما و محافظ و نیز ارتباط روان بینی با دنیا و حوزه فرشتگان به کار می‌رود. برای کمک به سفر ماورایی و نیز تقویت آگاهی حسی، شناخته شده است. این سنگ به شخص کمک می‌کند تا تمام راه حل‌های موجود را ببیند و بر چالش‌ها فایق آید.

هر کدام از سنگ‌های آبی یا سبزآبی با اشکال ویژه‌ای از ارتباط، سر و کار دارند. فیروزه به افراد کمک می‌کند تا برای رسیدن به اهداف و آرزوها کمر همت ببندند و آکوآمارین به بیان عمیق‌ترین احساسات معنوی به فرد کمک می‌کند.

در ارتباط تله پاتی مفید است؛ اگر دو نفر بخواهند در حالیکه از نظر فیزیکی از هم دورند، از این طریق با هم مرتبط شوند، همراه داشتن تکه‌های آنجلیت به آنان کمک می‌کند، اگر این سنگ‌ها به همین نیت همراه شوند، چنین ارتباطی می‌تواند حتی عمیق‌تر باشد.

خواص سنگ آنجلیت Angelite - معرفی و ارتباط با چاکرا خواص سنگ ها

آنجلیت، صلح و صفا، آسایش خاطر و آرامش درونی و تمرکز به ارمغان می‌آورد و تنها سنگی است که حقیقتاً انرژی نیرویی به نام کارونا که عبارت از مهربانی، دلسوزی و شفقت است را به جریان می‌اندازد. همچنین این سنگ اعمال ویژه‌ای برای کاهش رنج به کار می‌گیرد.

خواص درمانی سنگ آنجلیت Angelite

آنجلیت مرتبه‌های فیزیکی و معنوی را برای شفای شخص یا دیگران، با هم هماهنگ می‌کند و قسمت‌های بیمار یا تهی وجود را با ایجاد میدان انرژی در اطراف آن قسمت، احیا و جوان سازی می‌کند.

یکی از سنگ‌های سبزآبی است که به درمان خشم کمک می‌کند. اگر ما خشم را به مثابه قطع ارتباط با دیگران به حساب آوریم، قابل درک است که “سنگ ارتباط” به درمان روابط با دیگران و نیز خود فرد، کمک می‌کند. این امر بخصوص در آن روزهایی که هیچ چیز به خوبی پیش نمی‌رود، صحت می یابد؛ عده‌ای دیگران را مقصر می‌دانند و عده‌ای خود را، که در هر دو مورد سنگ آنجلیت به ما کمک می‌کند تا به تعادل درونی و بیرونی برسیم و ما را با حس یگانگی همه زندگی‌ها به هم پیوند می‌دهد.

آنجلیت برای تسکین دردهای فیزیکی و روانی کاربرد دارد و با ظلم و بیرحمی مبارزه می‌کند. همچنین این سنگ برای درمان درد زخم معده و آفتاب سوختگی استفاده می‌شود.

خواص سنگ آنجلیت Angelite - معرفی و ارتباط با چاکرا خواص سنگ ها

روی غدد تیروئید و پاراتیروئید مؤثر است و برای درمان تورم گلو و مشکلات تیروئید استفاده می‌شود. همچنین ارتعاشات درمانگر این سنگ در شش‌ها و بازوها، کف جمجمه و میزان وزن نیز مؤثر است. عملکرد اخلاط جسم را متعادل کرده و در نتیجه اخلاط اضافی را دفع می‌کند، بعنوان پاک کننده و فعال کننده هاله و همسویی استفاده می‌شود.

ارتباط با چاکرا سنگ آنجلیت Angelite

رنگ سبزآبی آنجلیت با چاکرای پنجم یا گلو ارتباط دارد که بر ارتباطات نافذ است. این سنگ ارتعاشات بالایی دارد به طوریکه هر چاکرا با ارتعاش بخصوصی از آن به کار می‌افتد و برای تسهیل تمرین‌های مانترا قابل استفاده است. آنجلیت با استفاده از خودآگاه، نادا یا صداهای معنوی درونی را می‌گشاید. وقتی برای درمان پا استعمال شود، انسداد مریدین‌ها را پاکسازی می‌کند.

سنگ چاکرا مرتبط
رنگ سبزآبی با چاکرای پنجم یا گلو ارتباط دارد.
جدول ارتباط با چاکرا سنگ آنجلیت Angelite

اشتراک گذاری:

سبد خرید

ارسال رایگان سفارشات بالای 500 هزارتومان به تمام نقاط ایران

 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
خانه